Misja i zachowania

Na świecie jest wiele rzeczy, które na pierwszy rzut oka są całkiem nieatrakcyjne. Bądźmy więc szczerzy, transportowe opakowania wielokrotnego użytku dla przemysłu spożywczego nie są kwestią, którą każdy łączyłby z blaskiem Hollywood.

Są jednak bardzo atrakcyjne, przynajmniej dla nas. Dzieje się tak dlatego, że niewiele jest tak kompleksowych branż jak branża logistyczna, a ponadto niewiele osób zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie niesie ze sobą właśnie logistyka pustych opakowań. To tym polu od 1997 roku budujemy swoje niepowtarzalne kompetencje i tworzymy rozległą sieć partnerską. W ten oto sposób już dziś jesteśmy w stanie odwzorować dla naszych klientów cały łańcuch wartości, od wynajmu, przez magazynowanie i logistykę, aż po czyszczenie spełniające wymogi europejskich norm i regulacji związanych z utrzymaniem higieny. Wszystko co robimy, robimy stale zachowując przed oczami nasz najważniejszy cel: osiąganie najlepszych wyników dla naszych klientów.

 Znaczenie, które przy całym naszym ukierunkowaniu na potrzeby klienta przypisujemy temu, aby nasi pracownicy byli sympatyczni, kompetentni i niezawodni jest dla nas oczywistością.

lokalizacje

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas Państwo potrzebujecie. To już cztery duże europejskie państwa i 12 lokalizacji. Serdecznie zapraszamy.

Francja
Polska

Wörnitz

Headquarter

Donauwörth

Depot

Viersen

Depot

Steinfeld

Depot

Klein-Berßen

Depot

Vechta

Depot

Aschaffenburg

Sales Office

Hamm Westfalen

Depot

Verona

Depot

Calderara di Reno

Sales Office

Straßbourg

Depot

Lodz

Depot